I Komunia Św.

Bierzmowanie

Ogłoszenia parafialne

Licznik odwiedzin

217954
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
409
3623
7978
201487
29380
37288
217954

Your IP: 3.227.3.146
2019-11-21 11:57

Klub Ojca Łuków

Kalendarium Klubu Ojca w Łukowie 2015/2016

Dziś wielokrotnie jesteśmy atakowani przez różne złe duchy aby się poddać, zrezygnować, uciec od naszych zadań i obowiązków. Toczy się nieustanna walka o nasze rodziny, ale my chcemy tą walkę wygrywać. Chcemy słuchać dobrego ducha, który nam mówi ojcze nie poddawaj się, walcz o swoje małżeństwo, o dzieci, o rodzinę. Aby nie toczyć tej bitwy w pojedynkę, chcemy wspólnie z innymi ojcami stanąć do tej walki o zwycięstwo, ale żeby zwyciężyć trzeba ćwiczyć. Dlatego po raz drugi spotkaliśmy się na „Ojcowskim Poligonie Duchowym” w Sanktuarium Św. Józefa w Szpakach. U Św. Józefa, bo on jest najlepszym wzorem mężczyzny i ojca – tym, który potrafił zapewnić bezpieczeństwo małemu Jezusowi i jego Matce i to od niego chcemy się uczyć bycia dobrym i odpowiedzialnym mężem i ojcem.

FOTOGALERIA

 

 

 

ZAPISY ON-LINE
(pozwól nam wiedzieć ilu nas będzie)

Zapraszamy każdego ojca, któremu droga jest troska o rodzinę, małżeństwo na drugi „Ojcowski Poligon Duchowy” do parafii w Szpakach, do Św. Józefa, bo on jest najlepszym wzorem mężczyzny i ojca – tym, który potrafił zapewnić bezpieczeństwo małemu Jezusowi i jego Matce i to od niego chcemy się uczyć bycia dobrym i odpowiedzialnym mężem i ojcem. Pragniemy z naszej parafii stworzyć grupę ojców, którzy udadzą się na czuwanie.

DLA TYCH KTO CHCE JECHAĆ AUTOBUSEM z ŁUKOWA
zapisy do czwartku w zakrystii, należy podać pesel, opłata w autobusie !!!

Wyjazd na czuwanie 21 kwietnia o godz. 17.00 z bazy PKS-u. powrót ok. godz. 3-4 nad ranem. Zapraszamy. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej. Z ojcami pojedzie ks. Daniel.

 

Drodzy Ojcowie!

Dziś wielokrotnie jesteśmy atakowani przez różne złe duchy aby się poddać, zrezygnować, uciec od naszych zadań i obowiązków. Toczy się nieustanna walka o nasze rodziny, ale my chcemy tą walkę wygrywać. Chcemy słuchać dobrego ducha, który nam mówi ojcze nie poddawaj się, walcz o swoje małżeństwo, o dzieci, o rodzinę. Aby nie toczyć tej bitwy w pojedynkę, chcemy wspólnie z innymi ojcami stanąć do tej walki o zwycięstwo, ale żeby zwyciężyć trzeba ćwiczyć. Dlatego zapraszamy każdego ojca na nasz drugi „Ojcowski Poligon Duchowy” do parafii w Szpakach, do Św. Józefa, bo on jest najlepszym wzorem mężczyzny i ojca – tym, który potrafił zapewnić bezpieczeństwo małemu Jezusowi i jego Matce i to od niego chcemy się uczyć bycia dobrym i odpowiedzialnym mężem i ojcem. Zaczynamy w sobotę 21 kwietnia 2018 o godz. 19.00
Zapraszają Kluby Ojca z Siedlec i Łukowa.

W niedzielę w naszej kolegiacie odprawiona została uroczysta Msza Św. z intencji ojców i ich rodzin z Klubów Ojca z Łukowa , Siedlec i Borowia. Podczas Eucharystii ojcowie zawierzyli siebie i własne rodziny Św. Józefowi.