PONIEDZIAŁEK – 18.06

6.30

† Elżbietę Pawik

† Marka Gliwińskiego (15 rocz.), Janusza, Bogdana, Tadeusza, Mariana, rodziców z obu stron – Mama z rodziną

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Tadeusza Pniewskiego – Kółko Różańcowe Kobiet zel. Wacławy Kleszcz

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Córka Iwona z mężem i dziećmi

† Tomasza Dołęgę – Uczniowie klasy 3A i 7A Zespołu Szkół w Gręzówce

18.00

- W intencji Rodzin i osób przyjmujących obraz Matki Bożej Pielgrzymującej oraz Ks. Opiekuna - 17 Krąg Maryjny

Poza

- Dz-błag. o Boże błog. i zdanie egzaminów dla synów - Rodzice

WTOREK – 19.06

6.30

† Ryszarda (39 rocz.), Genowefę, Zenona, Agnieszkę, Mirosława, Marka zr. Mirków - Córka

† Gabryelę Wróbel – Siostra Wacława z córkami i ich rodzinami

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Zmarłe siostry z Kółka Różańcowego Kobiet z Poważa

† Waldemara Tymona – Córka Karolina z mężem i dziećmi

† Mariana Kędra (2 rocz.), Antoninę Gołęgowską (30 rocz.)

18.00

† Krystynę i Edmunda Klawitterów, zmarłych zr. Klawitterów i Lewandowskich - Rodzina

Poza

† Jana Matyjaszka (5 rocz.) – Córka Grażyna z rodziną

ŚRODA – 20.06

6.30

- Dz-błag. W 20 rocz. święceń kapłańskich ks. Piotra z prośbą o Boże błog, dary Ducha św. i opiekę świętego patrona

† Czesławę Kopińską – Mieszkańcy bloku na os. Chącińskiego 8 klatka 3

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Władysława Ponikowskiego – Sąsiad Czesław Chruściel z rodziną

7.00

- Dz-błag. z racji urodzin Stasia, Jasia i Jana o Boże błog. i potrzebne łaski

† Gabryelę Wróbel – Brat z żoną i dziećmi

† Helenę Franczuk (1 rocz.) – Syn Andrzej, Wiktoria i Eliza

18.00

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Poza

† Jana, Marię, Krzysztofa Jaroszkiewiczów, Jerzego Kępkę - Rodzina

CZWARTEK – 21.06

6.30

† Czesławę Kopińską – Mieszkańcy bloku na os. Chącińskiego 8 klatka 3

† Alinę i Iremiasza Polkowskich

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Władysława Ponikowskiego – Koleżanki i koledzy z os. Młodzieżówka z Radzynia Podl.

7.00

- O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Alicji z racji imienin

† Gabryelę Wróbel – Zięć Zdzisław z synami

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Koleżanki i koledzy z pracy córki Iwony

15.00

- Msza św. przedszkola sióstr Szarytek

18.00

- W intencjach Grupy Modlitwy św. o. Pio

Poza

- Dz-błag. w 10 rocz. ślubu Ilony i Rafała z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pięknej Miłości

PIĄTEK – 22.06

6.30

† Krystynę Markowską (3 rocz.) – Córka Karolina

† Rodziców z obu stron, siostry, braci, bratowe, szwagrów, Karola Pulika, zmarłych zr. Pulików, Strusów i Rytlów - Marian

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Dawida Sójkę – Rodzice i brat

† Wandę Głowacką z racji imienin, Tadeusza, Mariana, Janinę Frąc, Wandę i Stanisława Kopijków – Mąż i brat z dziećmi

7.45

- Zakończenie Roku Szkolnego

18.00

- Nowenna do św. Jana Pawła II

Poza

- Dz-błag. w 15 rocz. ślubu Beaty i Krzysztofa o Boże błog. i potrzebne łaski na każdy dzień małżeńskiego życia oraz o dalszą Bożą opiekę nad rodziną

SOBOTA – 23.06

6.30

† Stanisława Celińskiego - Dzieci

† Adama Drygiela z okazji Dnia Ojca - Dzieci

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

- Dz-błag. w 14 rocz. ślubu Agnieszki i Dariusza Chojnackich z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin oraz o błog. dla Ani w 8 rocz. urodzin – Rodzice, dziadkowie i rodzeństwo

† Tadeusza Żółkowskiego z racji Dnia Ojca – Córka Bożena

Poza

† Władysława Domańskiego – Jacek Szczygieł z rodziną

† Wandę Kamecką – Rodzina Kameckich i Cielemęckich

16.00

- Ślub

17.00

- Ślub

18.00

- Dz-błag. w 30 rocz. ślubu Grzegorza i Zofii i w 2 rocz. ślubu Marty i Tomasza Wereszczyńskich z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin

NIEDZIELA – 24.06

7.00

† Zenona Bartmańskiego, rodziców z obu stron – Żona z dziećmi i wnukami

† Jana Orła z racji urodzin i imienin, Paulinę i Józefa Kołodziejak

9.00

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Janinę (20 rocz.), Bolesława Zakrzewskich – Córki z rodzinami

Poza

† Jana Kajkę z racji imienin - Rodzina

† Tomasza Niedziółkę – Rodzina Siemionków

10.30

- Msza chrzcielna

† Stefanię (14 rocz.), Jana, Małgorzatę, Stanisława, zmarłych zr. Radomyskich i Borkowskich - Wnuczki

Poza

† Władysława Ponikowskiego – Szulencka i Osuchowie

† Jarosława Kuleszę – Szwagierka Marzena z córką Magdą

12.00

- Za Parafian

- Dz-błag. w intencji ks. Prałata Jana Kurka z racji imienin i 60 rocz. święceń kapłańskich

- Dz-błag. w 18 rocz. urodzin Filipa z prośbą o Boże błog i dary Ducha św. w życiowych wyborach – Babcia i dziadek z Łukowa

Poza

† Zosię Kalinowską (2 rocz.) – Rodzice i rodzeństwo

16.00

† Kazimierza Szczygielskiego – Córka Małgorzata z rodziną

18.00

† Jana, Władysławę, Teresę, Halinę, Henrykę, Czesława Oleszkiewiczów, Aleksandra, Józefę, Janinę Łagockich, Krystynę Tarasiuk, Bolesława Milewskiego – Rodzina Łagockich

Poza

† Danutę Szmuniewską – Borkowscy z rodziną

 

 

PONIEDZIAŁEK – 11.06

6.30

† Franciszkę i Zygmunta - Dzieci

† Tadeusza Pniewskiego – Syn Krzysztof z żoną i wnukami

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Stanisława Studzińskiego

7.00

† Tadeusza Pniewskiego – Córka Gabriela z mężem i córką

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Sąsiedzi z bloku Międzyrzecka 58 klatka 5

† Waldemara Tymona – Szwagierka Danuta z mężem Markiem

18.00

† Edmunda Posiadałę

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Koledzy z Działu Uboju Zakład Mięsny Wierzejki

WTOREK – 12.06

6.30

† Romana Śpiewaka (8 rocz.), rodziców z obu stron

† Annę Zegadło (5 rocz.) – Mąż z dziećmi

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Dariusza Walewskiego – Marian Gejdel

7.00

† Marka Mirek (2 rocz.) - Siostra

† Tomasza Dołęgę – Matka chrzestna Weronika Konstanta

† Tadeusza Pniewskiego – Koło Różańcowe zelatorka Wacława Kleszcz

18.00

† Stefana (19 rocz.), Jadwigę - Rodzina

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Szwagier Piotr Domański z rodziną

ŚRODA – 13.06

6.30

† Antoniego Kura - Dzieci

† Antoniego i Antoninę Przybyszów

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

- W intencji Ks. Proboszcza w dniu imienin o potrzebne łaski i Boże błog.

† Adama Staniaka – Mieszkańcy bloku Międzyrzecka 60 klatka 1

† Mirosława-Antoniego Pniewskiego – Koleżanki z pracy żony

18.00

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Elżbieta i Stanisław Domańscy z rodziną

† Mariana Cegiełkę (30 dzień) – Żona z dziećmi i wnukami

CZWARTEK – 14.06

6.30

† Tomasza Dołęgę – Stanisław i Urszula Sadowscy z rodziną

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Koło Różańcowe z Poważa

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Eugeniusza, rodziców i chrzestnych obojga stron, Baltazara, Stanisława, Czesława, Piotra, Mariana, Stanisława, Alicję zr. Jastrzębskich i Goławskich

† Wiesława Domańskiego (1 rocz.) – Córka z rodziną

† Jadwigę Dybciak (11 rocz.), Eugeniusza, Dariusza, Mieczysława - Rodzina

18.00

- O Boże błog. dla Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie, dla ich rodzin, dla księdza opiekuna, księży pracujących w naszej parafii z racji kolejnych rocznic święceń i pracowników radia – Koło Przyjaciół KRP

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Ciocia Marianna Niedziółka z dziećmi

PIĄTEK – 15.06

6.30

† Anielę Żurawską (11 rocz.), Stanisława, zmarłych zr. Żurawskich i Jastrzębskich – Syn Jerzy

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Romana i Krystynę Studzińskich

† Tomasza Niedziółkę – Halina i Jarosław Zabłoccy

7.00

† Wandę Głowacką (rocz.), Tadeusza, Mariana, Janinę Frąc, Wandę i Stanisława Kopijków – Mąż i brat z dziećmi

† Jolantę Tubelewicz – Rodzina Majczynów

† Wiesława Domańskiego (1 rocz.) - Żona

Poza

† Władysława Domańskiego – Małgorzata i Wiesław Kubiak z rodziną

18.00

† Antoninę Szczygielską (7 rocz.), Stefana Szczygielskiego (38 rocz.), dziadków z obu stron

SOBOTA – 16.06

6.30

- Dz-błag. w 45 rocz. ślubu Krystyny i Józefa z prośbą o opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin i Boże błog. w życiu małżeńskim

† Andrzeja Mikołajczuka – Teresa Mazurkiewicz z rodziną

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Aleksandra, Janinę, Zbigniewa Kozłowskich, Piotra Ciołka - Rodzina

† Stanisława Osypińskiego (rocz.)

16.00

- Ślub

17.00

- Ślub

18.00

- Ślub

NIEDZIELA – 17.06

7.00

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

- Dz-błag. w 50 rocz. ślubu Krystyny i Antoniego Sobiechów z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin

9.00

- Dz-błag. w kolejną rocznicę urodzin Alicji z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i Boże błog.

† Ryszarda Kokoszkiewicza (4 rocz.) – Żona Elżbieta z synem Rafałem

Poza

- Dz-błag. w intencji mieszkańców bloku Dmocha 5 z racji Uroczystości Bożego Ciała

- Do św. Rity o wytrwanie w pracy i wypełnienie woli Bożej

10.30

† Wiesława (13 rocz.), zmarłych zr. Wereszczyńskich i Łęgockich

† Leszka Kowalika (1 rocz.) – Żona, córka i syn

Poza

† Władysława Poddębniaka (6 miesiąc od śmierci) – Syn Łukasz z rodziną

† Jarosława Kuleszę – Szwagierka Barbara z mężem Jackiem i dziećmi: Michałem i Natalią

12.00

- Za Parafian

† Mariannę, Wincentego Borkowskich, dziadków obojga stron, Ewę Kowalczyk

Poza

† Ks. Wincentego Jagodzińskiego, ks. Henryka Bogusza, Tadeusza Żółkowskiego, Eugeniusza Gryczkę, Jana, Stanisławę Bogusz, braci, bratowe, dziadków, teściów – Helena Żółkowska

† Tomasza Niedziółkę – Brat Marcin z rodziną

† Dariusza Walewskiego – Emil z rodziną

16.00

- Przez wstawiennictwo Aniołków o potrzebne łaski dla rodziców, którzy stracili dzieci

† Mariannę Czubaszek, zmarłych zr. Czubaszków, Gomółków, Wiącków, Bilińskich

18.00

† Danutę Zalewską, Jana Rosę, rodziców z obojga stron

 

 


PONIEDZIAŁEK – 04.06

6.30

† Zmarłych rodziców z obu stron - Córka

† Mariana Wajszczuka, rodziców z obu stron - Żona

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Tadeusza Pniewskiego - Żona

† Edwarda Szmulika – Sąsiedzi z bloku Chącińskiego 13 klatka 1

† Sławomira Szynkiewicza – Mieczysław i Anna Jezierscy z dziećmi

18.00

- O opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla Bartosza - Rodzice

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Koleżanki z pracy siostry Anety

WTOREK – 05.06

6.30

† Tomasza Gajowego (7 rocz.) – Żona z dziećmi

† Edwarda Szmulika – Córka Barbara, syn Stanisław z rodziną

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Zofia Wasak i rodzina Perków

† Tomasza Dołęgę – Rodzina Wiedeńskich

† Feliksa Wielgórskiego (11 rocz.), Zofię, Ewarysta, Juliannę – Córki z rodzinami

18.00

† Stefanie Lach – Dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Chrzestna Elżbieta Śledź

ŚRODA – 06.06

6.30

† Bogdana Zborowskiego (32 rocz.), Stanisława, rodziców z obu stron

† Wojciecha Kępkę (9 rocz.), Jerzego, Jerzego Kępków, dziadków z obu stron - Mama

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Edwarda Kozakiewicza (9 rocz.) – Żona i dzieci z rodzinami

† Tadeusza Pniewskiego – Córka Renata z mężem i dziećmi

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Rodzina Mućków

18.00

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Poza

† Tomasza Niedziółkę – Lidia i Zbigniew Sulejowie

CZWARTEK – 07.06

6.30

† Tadeusza Pniewskiego – Mieszkańcy Turzych Rogów

† Zenona Pokrywko (11 rocz.), rodziców z obu stron – Żona z dziećmi i wnukami

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.70

† Waldemara Tymona – Rodzina Wlizło

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Syn Mariusz z żoną i dziećmi

† Zygmunta, rodziców z obu stron

18.00

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla kapłanów, za ks. Proboszcza, Asystenta Akcji Katolickiej z okazji imienin i przyjęcia sakramentu Kapłaństwa oraz o potrzebne łaski dla wszystkich kapłanów z naszej parafii, którzy w tym miesiącu obchodzą swoje rocznice święceń – Akcja Katolicka

Poza

- Dz-błag. w intencji Apostolatu Złota Róża z modlitwą i postem za kapłanów

† Tomasza Niedziółkę – Uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Turzych Rogach

PIĄTEK – 08.06

6.30

† Helenę i Bolesława Czubaszków

† Andrzeja Mikołajczuka – Paweł z żoną i dziećmi

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Tomasza Niedziółkę – Sąsiedzi: Zofia i Janusz Kurowscy z dziećmi

7.00

† Apolonię i Karola Szarzyńskich, zmarłych zr. Szarzyńskich i Józwików

† Krzysztofa Bartnikiewicza – Jadwiga Michaluk z rodziną

† Waldemara Tymona – Joanna i Wojciech Kurek z rodziną

18.00

† Bronisława, Annę (19 rocz.) Żurawskich, Iwana Tadeusza

SOBOTA – 09.06

6.30

† Bronisławę i Stanisława

† Waldemara Tymona – Rodzina Jędrzejkowskich

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Kazimierza Rościńskiego (1 rocz.) – Syn Wiesław z rodziną

† Tomasza Niedziółkę, rodziców: Krystynę i Jerzego – Regina i Jerzy Nurzyńscy z rodz.

7.00

† Ignacego Truszkowskiego (2 rocz.), jego rodziców: Janinę i Jana

† Tomasza Dołęgę – Koleżanki i koledzy z produkcji wędlin z Zakł. Mięsnych Łuków

16.00

- Ślub

17.00

- Ślub

18.00

† Zofię Kisiel – Mąż Jan i syn Mirosław z rodziną

NIEDZIELA – 10.06

7.00

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

- Dz-błag. w 1 rocz. ślubu Michała i Anety Dębskich i w 1 rocz. ślubu Mariusza i Marioli Zabłockich z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pięknej Miłości - Rodzice

9.00

- Za Ojca św., Ojczyznę, Kościół, Biskupów, Kapłanów, Radio Maryja i TV Trwam - Rodzina Radia Maryja

† Stanisławę Kozłowską (7 rocz.) i Kazimierza Kozłowskiego – Córka Alicja

10.30

- Msza chrzcielna

† Krystynę Goławską (13 rocz.), Antoniego Goławskiego z racji imienin, rodziców z obu stron – Córki z rodzinami

Poza

† Aleksandrę, Stanisława, Janinę, Eugeniusza, rodziców z obu stron – Alfreda Turska

† Jarosława Kuleszę (30 dzień od pogrzebu) – Żona i syn

† Andrzeja Znój – Żona z rodziną

12.00

- Za Parafian

† Franciszka Świerczewskiego (4 rocz.) – Córka Edyta z rodziną oraz żona

Poza

- Dz-błag. w 15 rocz. ślubu Agnieszki i Piotra z prośba o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci

† Tomasza Niedziółkę – Brat Krzysztof z rodziną

16.00

† Jarosława Chachaj – Rodzina Kozłowskich i Klimkowskich

18.00

† Mariannę, Jana, Zofię, Zdzisława, Weronikę - Córka

 


PON

IEDZIAŁEK

6.30

† Krzysztofa Lelaka (21 rocz.), Stanisława, Jana Grzywacza

† Aleksandra, Janinę Skwarek, Zofię, Wandę z domu Skwarek – Syn z rodziną

Poza

† Aleksandra (55 rocz.), Leokadię (23 rocz.), Bolesława zr. Siwiaków, Koprów, Edwarda, Jadwigę zr. Sikorskich i Szostków, Janinę i Stefana Kucio – Syn Stanisław

† Stefana i Stanisławę Wachników, rodziców z obu stron

7.00

- Dz-błag. w 22 rocz. powstania Koła Żywego Różańca pw. św. Jana Pawła II z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i św. patrona

† Zbigniewa Chromiaka – Koleżanki i koledzy syna Andrzeja

† Sławomira Szynkiewicza – Katarzyna i Michał Pytlakowie z dziećmi

Poza

† Karola Pulika (30 dzień)

18.00

† Rodziców z obu stron: Stanisławę i Stanisława Zdanowskich, Wiktorię i Jana Tomaszewskich – Córka z synem

Poza

† Aleksandra i Janinę Ciężkich – Córka Zenobia z rodziną (Msza gregoriańska)

WTOREK

6.30

† Zbigniewa Chromiaka – Eugenia Kurowska z rodziną

† Sławomira Szynkiewicza – Halina Sadowska

7.00

† Ryszarda, Stefana Lisieckich, zmarłych rodziców - Rodzina

† Leszka Średnickiego (8 rocz.) - Mama

† Sławomira Szynkiewicza – Marek i Elżbieta Jezierscy z córką Olą

18.00

- Dz-błag. w 4 rocz. ślubu Małgorzaty i Jacka o opiekę Matki Bożej, Pięknej Miłości oraz o błog. dla ich dzieci – Halina i Teresa

Poza

† Aleksandra i Janinę Ciężkich – Córka Zenobia z rodziną (Msza gregoriańska)

ŚRODA

6.30

† Jana (28 rocz.), Helenę, Mariannę i Jarosława Niedziółków, Leokadię i Franciszka Koprów

† Zbigniewa Chromiaka – Chrześniak Karol z rodziną

Poza

† Stanisława i Bronisławę Studzińskich

7.00

† Mirosława-Antoniego Papiewskiego – Siostrzeniec Ariel z żoną i córką

† Radosława Izdebskiego (13 rocz.), Krzysztofa Małkusa (4 rocz.), rodziców z obu stron

† Barbarę Grzywacz – Rodzina Świętochowskich i Gałachów

13.00

- Za zmarłych członków Rodu Miechowieckich a dla żyjących o potrzebne łaski i Boże błog.

18.00

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Poza

† Aleksandra i Janinę Ciężkich – Córka Zenobia z rodziną (Msza gregoriańska)

† Irenę, Józefa, rodziców z obu stron, zmarłych zr. Gajdów, Tomasiewiczów i Kachniarzy

CZWARTEK

7.00

† Aleksandra i Janinę Ciężkich – Córka Zenobia z rodziną (zakończenie Mszy gregoriańskich

† Jerzego Kuśmierza (8 rocz.) - Żona

9.00

- Dz-błag. w 20 rocz. ślubu Katarzyny i Leszka Potockich i w 15 rocz. ślubu Barbary i Andrzeja Zakrzewskich z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin - Rodzice

† Antoniego (12 rocz.), Władysławę, Pelagię Ponikowskich, Czesławę Gzarę, Stanisławę Matacz, zmarłych rodziców, braci, chrześniaków z obu stron

10.30

† Franciszka, Czesława, Salomeę Świerczewskich, Władysławę, Piotra, Wacława, Wojciecha Stachowskich – Rodzina

† Bogusława Rościńskiego - Żona

12.00

- Za Parafian

Poza

- Dz-błag. w 3 rocz. ślubu Marty i Konrada Izdebskich z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości - Mama

16.00

- Ślub

18.00

† Modesta Czubaszka (3 rocz.), Sewerynę, Jana, Krystynę, Helenę, Teresę

PIĄTEK

6.30

† Marka Kucharskiego, rodziców z obu stron - Żona

† Zbigniewa Chromiaka – Rodzina Smogorzewskich

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (rozpoczęcie Mszy gregoriańskich)

7.15

† Mirosława-Antoniego Papiewskiego – Siostra Bożena z rodziną

† Ryszarda Romanowskiego (22 rocz.), rodziców z obu stron

† Tomasza Dołęgę – Rodzina Sulejów

18.00

† Za zmarłych polecanych w wypominkach

Poza

† Henryka i Genowefę Burdach – Córka Anna z mężem i dziećmi

SOBOTA

6.30

† Janusza Jakubca, Mieczysława, zmarłych rodziców

† Józefa i Amelię Krasuskich, Mariana, Kazimierę, Tadeusza zr. Soćków

Poza

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

7.00

† Andrzeja Gryczkę (33 rocz.), Helenę, Zdzisława, Franciszkę, zr. Biaduniów, zmarłych zr. Gryczków, Biaduniów i Skwarków

† Zbigniewa Chromiaka – Rodzina Goławskich i Miklinów

11.00

- Komunia

16.00

- Ślub

17.00

- Ślub

18.00

† Ryszarda Draguna – Koło Trzebieszów

NIEDZIELA

7.00

† Stanisławę Komorek i Katarzynę Czubaszek – Córka (Msza gregoriańska)

† Jerzego Krzęcio, rodziców z obu stron - Rodzina

9.00

- W intencji Kół Żywego Różańca z naszej parafii, Księdza Opiekuna i Księży pracujących w naszej parafii

† Wojciecha Wrona (3 rocz.), rodziców: Jana i Janinę Furtak – Teresa Wrona z rodziną

Poza

- Dz-błag. w 50 rocz. urodzin Iwony Pulik z prośba o potrzebne łaski i Boże błog. na każdy dzień – Mąż i dzieci

10.30

- Dz-błag. w 18 rocz. urodzin Martyny o światło Ducha św. w dorosłym życiu, o potrzebne łaski dla Emiliana w 12 rocz. urodzin oraz o opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Mariusza i Anety w 20 rocz. ślubu

† Leszka, Romana, Tadeusza, rodziców i dziadków z obu stron

12.00

- Za Parafian

- Dz-błag. w 40 rocz. ślubu Mirosławy i Dariusza Machowców z prośba o Boże błog. i potrzebne łaski oraz o opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin – Córka Bożena z mężem i córkami

- Dz-błag. w 29 rocz. ślubu Doroty i Jerzego Sójków z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

16.00

† Jarosława Szymańskiego (1 rocz.) – Żona i synowie

18.00

† Zbigniewa Niemiałtowskiego (1 rocz.) – Żona z synem