I Komunia Św.

Bierzmowanie

Ogłoszenia parafialne

Licznik odwiedzin

172276
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
235
1026
5851
157667
20990
40643
172276

Your IP: 3.85.245.126
2019-10-17 08:07

Dzień Papieski

Domowy Kościół Ruchu Światło – Życie z parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie zorganizował Dzień Papieski. W niedzielę 14 października przed kościołem sprzedawano „papieskie kremówki”, a na każdej Mszy Świętego członkowie Domowego Kościoła oraz moderator parafialny ksiądz Daniel Sałasiński zachęcali rodziny do wstępowania do wspólnoty.

Dzień Papieski w Kolegiacie Łukowskiej odbywał się już po raz siedemnasty. Przez cały dzień członkowie Domowego Kościoła sprzedawali „papieskie kremówki”. Wprawdzie cena była ustalona, ale jak mówi nam ksiądz Daniel Sałasiński, parafianie chętnie ofiarowywali większe sumy. Dzięki ich ofiarności udało się zebrać ponad 7 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przekazane na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. - Niedziela dla większości parafian przez zakup kremówek była słodkim dniem. Kremówki zrekompensowały porażkę piłkarskiej drużyny – podsumowuje z uśmiechem ksiądz Daniel Sałasiński.

W niedzielę 9 października obchodziliśmy XVI Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II - bądźcie świadkami miłosierdzia.
Dzień ten jest promocją nauczania papieskiego przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tej okazji można było kupić przed świątynią kremówki, które w ilości  1500 szt. rozeszły się jak świeże bułeczki. :) :) :)

Bóg zapłać za wsparcie tego dzieła jakim jest
Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia

Fotogaleria

 

 

W niedzielę 11 października w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Łukowie obchodzony był Dzień Papieski. Z tej okazji można było kupić przed świątynią kremówki. Pieniądze trafiały do puszek z przeznaczeniem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

W organizację Dnia Papieskiego włączyły się chętnie wszystkie grupy działające przy parafii. Pomysłodawcą i inicjatorem całego przedsięwzięcia był  Ks. Daniel Sałasiński.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Słodkie kremówki sprzedały się bardzo szybko. A pieniądze, które parafianie ofiarowywali za nie, zostały przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

FOTOGALERIA