Bierzmowanie

 

 

 

 

 

Termin egzaminu poprawkowego z pierwszej części katechizmu i pacierza to wtorek (20 listopada) o godz. 16.oo i 18.30 w kancelarii parafialnej.

Jak słyszeliśmy w ogłoszeniach, w najbliższą sobotę, 20 października, w parafii Podwyższenia Krzyża  Św. odbędzie się spotkanie młodych rejonu łukowskiego połączone z peregrynacją relikwii św. Stanisława Kostki. Początek o godz. 14.00 w kościele Podwyższenia Krzyża, gdzie dokona się zawiązanie wspólnoty oraz wsłuchamy się w słowa konferencji, które wygłosi ks. dr Tomasz Kostecki. Następnie około godz. 16.30 wyruszy procesja do naszej Kolegiaty i odmówimy różaniec idąc ulicami naszego miasta. Na zakończenie tego spotkania o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św., a po niej ucałowanie relikwii.

Zapraszam Was na to spotkanie. Niech ci, którzy nie mogą być na całości spotkania wybiorą sobie przynajmniej jedną część. Można uczestniczyć od godz. 14 do różańca albo rozpocząć od różańca o godz. 16.30 i w procesji przyjść do naszej parafii na Mszę św.

Skorzystajmy z tego spotkania.

J.E. Ks. Bp Kazimierz Gurda  udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

Egzamin z dwóch ostatnich części katechizmu odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 kwietnia.

O godz. 17.00 grupa P. Jarosława Skrzyszewskiego, 17.20 grupa P. Daniela Lontego. O godz. 18. 00 grupa P. Barbary Niedziółki. O godz. 18. 30  grupa P. Grażyny Ryszkowskiej. Jeśli ktoś nie może dotrzeć w czwartek proszę o kontakt ze mną.

Klasy, które uczę zdają egzamin w szkole w tym tygodniu.

Na egzaminy dostarczamy metrykę chrztu tych osób, których nazwiska czytałem na ostatnim spotkaniu a których metryki jeszcze nie mam. Przynosimy również  80 zł. na wydatki związane z kwiatami, zdjęciami, podziękowaniem katechetom i itp.